Проєкт “Улаштування (будівництво) світлофорного об’єкту на пішохідному переході в м.Городок Львівської області на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-11 Львів – Шегині км 25 + 400” виготовлено у 2021 р.
Станом на сьогодні вартість реалізації проєкту – близько 2 млн.грн. Для бюджету громади – сума підйомна. Але хочемо ще раз порадитись з мешканцями громади, які будуть користуватися цим об’єктом.
![🖐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t24/1/16/1f590.png)
![](https://horodok-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/436401730_757124899911701_6252564075082132378_n.jpg)
![](https://horodok-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/436301073_757124866578371_549901900742445170_n.jpg)
Це треба було зробити ще вчора
треба